Info - Turistika ČR - turistika, ubytování, info, výlety
Reklama
Reklama

Menu


Moravskoslezský kraj


- Cestovní agentura TINA TRAVEL-Kristina Kusynová - Komplexní nabídka zájezdů na jednom místě od více než 200 CK za ceny stejné jako u pořádající CK včetně slev, věrnostních bonusů a akčních nabídek: pobyty u moře, aktivní dovolená, lázně, termály, wellness, plavby lodí, exotické zájezdy, poznávací zájezdy, dotované zájezdy pro seniory 55+ , last minute zájezdy. Bulharsko, Egypt, Itálie, Kanárské ostrovy, Kypr, Madeira, Mallorca, Řecké ostrovy, Tunisko, Turecko, Dominikánská republika, Keňa, Kuba, Maledivy, Mauricius, Mexiko, Jižní Amerika , Seychely, Spojené Arabské Emiráty, Srí Lanka, Thajsko a další zájezdy.


- ATIS - Dovolená v Česko-Slovensku, maďarské termály, Rakousko - ATIS - Dovolená v Česko-Slovensku, maďarské termály, Rakousko je člen Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR) a na trhu působí od roku 1990. Vybírejte z naší další nabídky: PRVNÍ A POSLENÍ SNÍH – výhodné lyžování s možností bezplatného storna, VÁNOCE – nejen na horách, MEZI SVÁTKY– využijte pár dní volna, SILVESTR – nejen na horách, LYŽOVÁNÍ S KOUPÁNÍM – sjezdovky v blízkosti aquaparků a bazénů, VELIKONOCE – v termálech nebo na horách, TATRY, TERMÁLY, PIEŠŤANY, LÁZNĚ - Týden s polopenzí + procedury již za 2990,- Kč !


- Cestovní agentura Český Sen - Jsme autorizovaným prodejcem zájezdů více než 90 renomovaných a řádně pojištěných cestovních kanceláří působících na českém trhu. Vždy klademe důraz na řádné ověření nabízející cestovní kanceláře tak, aby bylo minimalizováno riziko pro zákazníka. Vybraný zájezd si můžete přímo u nás objednat a zakoupit za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá. Vše však pořídíte z pohodlí svého domova, z mnohem širší nabídky než v případě výběru u jediné cestovní kanceláře a především vše vyřídíte rychle na jednom místě.


- Cestovní kancelář Charis Tour - Již 20 let působíme na trhu cestovního ruchu. Jsme považování za rodinnou fi rmu se specializací na Řecko a jeho ostrovy. Naši předností je individuální přístup ke klientům a ochota poradit při výběru dovolené. U nás máte již vše v ceně - včetně komplexního pojištění. Snažíme se o to, aby byla naše nabídka dostupná pro každého - od studií až po hotely Jsme řádným členem AČCKA. U nás jsou děti do 2 let zcela ZDARMA a od 2 až do 18 let za skvělé ceny. V Řecku spolupracujeme s cestovními kancelářemi, které se řadí k těm nejlepším.


- Cestovní kancelář Top Tour - Naše cestovní kancelář se zaměřuje na pobytové zájezdy do Francie a Maďarska, poznávací zájezdy pro pracovní a školní kolektivy „ šité na míru“ podle přání objednatele do celé Evropy. Naší specializací jsou především pobytové zájezdy na Francouzskou riviéru – Cannes a do maďarských lázní – Harkány, Zalakaros, Bükfürdő, Sárvár, v zimním období do Francouzských Alp. Velmi žádané jsou také zájezdy školních kolektivů do Paříže a Londýna a kombinovaný zájezd Paříž – Londýn.