Info - Turistika ČR - turistika, ubytování, info, výlety
Reklama
Reklama

Menu


Středočeský kraj


- Cestovní agentura Yvetta - Yveta Katrová - Navštivte naše webové stránky www.ca-yvetta.cz, proklikejte a najděte dovolenou dle Vašich představ. Pokud nenajdete Vy, proklikáme my :-)


- Cestovní agentura MYWAY.CZ - Naším hlavním úkolem je nabídnout klientům možnost maximálního výběru dovolené od kvalitních českých i zahraničních cestovních kanceláří a to rychle, přehledně a hlavně na jednom místě. Cestovní agentura MYWAY.CZ získala od r. 2006, kdy poprvé spustila svůj portál, mnohé cenné zkušenosti a poznatky. Díky neustálé zpětné vazbě na klienty se snažíme kontinuálně vylepšovat naše služby a poskytnout tak zákazníkům tu nejpohodlnější cestu k výběru a nákupu vysněné dovolené. Nové funkce přibývají prakticky nepřetržitě.


- Cestovní a dopravní agentura LIDO- CS - VY VÍTE KAM, MY VÍME JAK! Cesty na přání po Evropě za poznáním, turistikou,kulturou, sportem,nákupy... Již od 7 osob. Ucelené skupinky nastupují v místě bydliště!Jinak dohodou. Ubytování : HR - Makarská riviera, 40 m od moře ! Vlídné ceny ! KORSIKA: residence na pláži - garsonky. Bešeňová - termály: hotel i soukromí. Na přání kdekoliv. Doprava pro turisty: Českobrodsko, Kostelecko, Kolínsko, Poděbradsko, Kutnohorsko, Posázaví = 8,- Kč/km.


- Cestovní kancelář Osvěta - Hořovice - Cestovní kancelář Osvěta byla založena již v roce 1990 a je největším českým touroperátorem pro italský termální ostrov Ischia. Pojistnou smlouvu o povinném pojištění proti úpadku má naše cestovní kancelář uzavřenu s pojišťovnou Generali. Na tomto serveru naleznete kompletní nabídku zájezdů a služeb CK Osvěta, která mimo jiné zahrnuje přes 90 hotelů a apartmánových kapacit na Ischii s možností výběru z letecké, autobusové, kombinované nebo vlastní dopravy.


- Cestovní kancelář Kontakt - CK KONTAKT má své sídlo a kancelář v Rakovníku, byla založena v roce 1992 a působí na českém trhu tedy již 18.sezónu. Jsme členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a ze zákona jsme pojištěni proti úpadku CK. Naší hlavní specializací je „Dovolená v Alpách a v Dolomitech", tzn. v zimní sezóně nabízíme a organizujeme lyžování a snowboarding v Itálii, v Rakousku a ve Švýcarsku, během letní sezóny doporučujeme a nabízíme aktivní dovolenou v Alpách.- Cestovní agentura AGIS - Jako cestovní agentura působíme na trhu od roku 1996. Zastupujeme desítky renomovaných cestovních kanceláří. Prodáváme zájezdy pobytové,poznávací,lyžařské a pobyty vlastní dopravou,autobusem a letecky. ČR,SR,Evropa a celý svět, Last minute. Zajišťujeme letenky, jízdenky a vstupenky, pojištění pro cesty a pobyt v zahraničí a zdravotní pojištění cizinců v ČR. Prodáváme dálniční známky. Na všechny zájezdy uplatňujeme všechny slevy, které cestovní kanceláře poskytují. Nemáme žádné naše přirážky.


- 101 cestovní kancelář ZEMEK - Dovolujeme si Vám předložit rozsáhlou nabídku pobytových míst chorvatského Jadranu pro rok 2011. Naše celková nabídka zahrnuje cca 130 míst a to na celém chorvatském pobřeží včetně ostrovů od Savudrije (Umagu) po Dubrovník. Vy, kteří s námi pravidelně na dovolenou jezdíte, i Vy, kteří jste s námi ještě nebyli, budete mile překvapeni. Máte teď velkou možnost výběru z cca 500 ubytovacích kapacit jednoho z největších touroperátorů pro JADRAN.