Info - Turistika ČR - turistika, ubytování, info, výlety
Reklama
Reklama

Menu


Ústecký kraj


- Cestovní agentura Julia Tour - Máme pro Vás připraveny zájezdy od více než 160 pojištěných cestovních kanceláří do všech destinací světa. Také spolupracujeme s vybranými německými i rakouskými cestovními kancelářemi. Vámi vybraný zájezd, který si u nás objednáte a zakoupíte, bude vždy za stejnou cenu jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá. Rádi bychom Vás provedli nabídkou našich neomezených služeb. Vybírat můžete z pobytových a poznávacích zájezdů, lázeňských i wellness pobytů, exotiky, plaveb lodí, lyžařských zájezdů,...


- LAST.cz - dovolená, last minute zájezdy, exotika - Cosmopolitan Travel, s. r. o., první virtuální cestovní kancelář v Čechách, byla založena v roce 1999. Od začátku svého působení na českém trhu jsme se specializovali na provizní prodej zájezdů renomovaných českých cestovních kanceláří prostřednictvím internetu. Servery www.last.cz a www.lmin.cz se staly velice rychle úspěšnými informačními weby ve svém oboru s pravidelnou aktualizací nabídky zájezdů. Naším hlavním cílem byl vždy rychlý servis při zprostředkování dovolené pro klienty, kteří ocení úsporu času a námi nabízené služby.


- Cestovní agentura Sente Travel - Cestovní agentura Sente Travel se specializuje na zájezdy a dovolené z celého světa, stačí si vybrat :-) Dále Vám můžeme nabídnout velký výběr z nabídky německých cestovníhc kanceláří. Nyní akce ! K leteckým zájezdům v hodnotě nad 10.000 Kč / osoba nabízíme cestovní pojištění včetně storna (v základním tarifu) ZDARMA !!!