Reklama
Reklama
Reklama

Menu


Apartmán-penzion České Budějovice

Informace: Vážení hosté, náš Apartmán-penzion Vám nabízí příjemné ubytování v centru Českých Budějovic v ul. Bedřicha Smetany č.61. Vzhledem k tomu, že penzion se nachází v klidné části centra, umožňuje tak svým návštěvníkům vychutnat si pobyt v klidu a soukromí. A právě proto je od počátku své existence vyhledáván jak návštěvníky hledajícími ubytování na svých služebních cestách, tak turisty, toužícími po klidném zázemí umístěném v centru města. Ubytování je pro Vás zajištěno ve dvoulůžkových apartmánech s možností dvou přistýlek. Každý apartmán zahrnuje své vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku s možností vaření, ve které jsou samozřejmostí lednička, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuchyňské nádobí a jídelní vybavení pro 4 osoby.. Přestože jsou apartmány vybaveny kuchyňkami, můžete využít nabídky naší partnerské restaurace, která je pouhých 100m od penzionu.

Ceník:

Vážení hosté, naše ceny ubytování pro Vás jsou skutečně příznivé, protože za celý apartmán o ploše cca 40m2 s vlastní vybavenou kuchyní u nás zaplatíte méně než je v centru Č.Budějovic obvyklé za pouhý dvoulůžkový pokoj.
Dvoulůžkový apartmán: cena za 1 noc/apartmán = 980,- Kč

Cena za apartmán za 1 noc při obsazení jednou osobou = 680,- Kč - nelze v období výstav a festivalů(Země živitelka, Hobby, Vzdělání a řemeslo Ekofilm a další).
Při dlouhodobém ubytování,(30 dní a více),je možné dohodnout smluvní ceny.
V apartmánech je možnost dvou přistýlek v ceně 380,- Kč/1přistýlka/noc
Při obsazení apartmánu 4 osobami je cena 1740,- Kč za celý apartmán/noc(435,-Kč/osobu)
Pobyt Vašeho zvířecího mazlíčka je možný, pouze však malá plemena – 100,-Kč/noc.
Ceny jsou platné celoročně, kromě termínu 29.prosince až 1.ledna. V tomto termínu je stanovena min. délka pobytu na tři noci s příplatkem 50% k celoročním cenám. Pro hosty, kteří se k nám vracejí, platí i v tomto termínu ceny ubytování bez příplatku.
V ceně apartmánu je též vždy i vybavení kuchyňky základním kořením, nechybí sůl, cukr a v případě potřeby máte v kuchyňce k dispozici také čaj a kávu.
I přes toto vybavení apartmánů je možné v případě potřeby si objednat snídani na pokoj v ceně 80,-Kč/osobu.
Pro Vaše stravování lze také využít služeb naší partnerské restaurace Baarovka, která je pouhých 100m od Apartmán penzionu.
Parkování je možné před penzionem - zdarma, na centrálním parkovišti vedle budovy Policie ČR(cca 200m), popř. za poplatek 90,-Kč/noc na uzamykatelném hotelovém parkovišti cca 100 m od Apartmán-penzionu.

Email: apartman-penzion@email.cz

Internet: www.penzion-cbudejovice.cz

Adresa: Apartmán-penzion České Budějovice, B.Smetany 1428/61, České Budějovice, 370 01

Telefon: 604 136 506

Zpět na přehled