Reklama
Reklama
Reklama

Menu


Penzion U Vinné révy

Informace: Nacházíme se v centru města Lysá nad Labem. Nabízíme celkem čtyři pokoje. Jeden dvoulůžkový, dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkový. Každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC. Na všech pokojích je také TV.V těsné blízkosti pokojů je jídelna, kterou můžete využívat jako společenskou místnost a slouží především k podávání snídaní. K dispozici je aqua bar. Voda, káva a čaj jsou zdarma. Klademe velký důraz především na čistotu a klid. Rodinám s malými dětmi můžeme poskytnout dětskou postýlku, ohrádku, sedačku na kolo a samozřejmostí jsou hračky, aby se Vaše ratolesti u nás nenudily.
Snídaně připravujeme podle Vašeho přání v kteroukoliv ranní a dopolední dobu. Jsou velmi různorodé, aby si každý vybral podle své chuti. Pokud si však zákazník snídani nepřeje, z ceny pokoje ji odečteme. Další stravování je možné zajistit v nedaleké restauraci „U Bílé labutě“ a vinárně „Fotograf“, která je nekuřácká. Po předchozí dohodě zajistíme také dobré víno, nebo jiné nápoje přímo na pokoj. Parkování vozidel je možné v objektu penzionu. Vzdálenost pěšky na výstaviště a na nádraží je cca 5 – 7 minut. Jsme rodina se dvěma dětmi a v objektu penzionu bydlíme, takže jsme Vám k dispozici téměř v každou denní i noční hodinu. Dům pochází z třicátých let minulého století a původně byl postaven jako kavárna rodinou Sladkých, kteří také v objektu bydleli. Postupem let se střídali různí majitelé, nájemci a typy restaurací. V letech 1996 až 2002 byl dům opuštěný, takže značně zchátral. Koupě tohoto objektu byla naším velkým rozhodnutím právě v době, kdy jsme očekávali naše mladší dítě – dceru Klárku. Po čtyřech letech, 1.prosince roku 2006 jsme přivítali první hosty.
Máme za sebou kus práce a ještě velký kus nás teprve čeká. Do budoucna máme samozřejmě ještě další plány, které Vám zpříjemní pobyt u nás. Naším cílem je pohostinnost a osobní péče.

Ceník:

Cena je uvedena za noc a jednu osobu včetně snídaně. 1 osoba (při pobytu min. dvou osob na pokoji) 500,- Kč
1 osoba (při pobytu pouze jedné osoby na pokoji) 700,- Kč
Dítě do pěti let zdarma.

Poskytujeme ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích.
Při dlouhodobém pobytu poskytujeme slevy.
V době konání výstav je možné zvýšení ceny za 1 osobu a noc na 600,- Kč.

Email: 4.maliny@centrum.cz

Internet: www.lysa-nad-labem.info

Adresa: Penzion "U Vinné révy" Jedličkova 1397/19, Lysá nad Labem, 289 22

Telefon: 777 336 767

Zpět na přehled